Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Spawanie konstrukcji oraz detali ze stali czarnej metodą MIG /MAG.

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie jako spawacz MIG MAG,

- certyfikaty spawalnicze 135/136,

- znajomość języka angielskiego lub niemiecki

- prawo jazdy kategorii B,

· znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

· atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO,

· świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,

· dobre warunki mieszkaniowe,

· ubezpieczenie zdrowotne,

· opiekę polskojęzycznych konsultantów.

Prosimy o nadsyłanie angielskojęzycznych CV z dołączonym aktualnym zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji należy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)." Jednocześnie oświadczam, że moje dane udostępniam dobrowolnie oraz zostałem/am poinformowany/a, że posiadam prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania zgodnie z w/w ustawą.

Prezentacja firmy

W&F to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy, która za priorytet sta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji