Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasją, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie dla branży obróbki plastycznej metalu poszukujemy osoby na stanowisko

SPAWACZ MIG MAG

Miejsce pracy: Ćmachowo ( woj. wielkopolskie )

Na poszukiwanym stanowisku oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio pod pracodawcą

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia kandydata

Zakres obowiązków Spawacza będzie związany z odczytywaniem dokumentacji technicznej, przygotowaniem asortymentu do spawania, spawaniem czarnej blachy metodą MIG, MAG, kontrolą wykonywanych spawów.

Wymagania

Oczekiwania:

- doświadczenie na stanowisku spawacza ok roku

- uprawnień spawalniczych w metodach MIG, MAG

- umiejętności odczytywania rysunku technicznego

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji