Spawacz MIG/MAG - Wysokie zarobki

OTTO Work Force

Reńska Wieś, opolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Reńska Wieś

Obecnie dla naszego Klienta będącego światowym liderem w zakresie systemów ogrodzeniowych, kontroli dostępu oraz zintegrowanych rozwiązań zabezpieczających poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Spawacz MIG/MAG

Miejsce pracy: Reńska Wieś k/Kędzierzyna Koźla

Region: Opolskie

Nr. Ref. SM/SPBEF/09/2016

Opis stanowiska pracy

  • Praca przy spawaniu ogrodzeń i bram
  • Umiejętność precyzyjnego spawania

Wymagania

  • Umiejętność spawania metodą MIG/MAG
  • Umiejętność spawania metodą TIG - mile widziane
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętności ślusarskie
  • Dokładność i rzetelność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne warunki finansowe + premie
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Umowę o pracę
  • Miłą atmosferę

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.