Spawacz MIG/MAG/TIG

ARK Agencja Pracy

Zawiercie, śląskie

Opis stanowiska pracy

- realizacja prac spawalniczych,
- wykonywanie wybranych operacji monterskich związanych z procesem przygotowawczym,
- praca na terenie całego woj. śląskiego

Wymagania

- wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
- aktualne uprawnienia do spawania metodą MAG, MIG lub TIG,
- znajomość rysunku technicznego,
- doświadczenie w wykonywaniu prac spawalniczych,
- umiejętność obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych typu wiertarka, szlifierka kątowa, narzędzia pomiarowe,
- umiejętność wizualnej oceny jakości spoin,
- skrupulatność ,dokładność, systematyczność,
- umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,

Prezentacja firmy

ARK Agencja Pracy oferuje usługi z zakresu pośrednictwa pracy oraz pracy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive