spawacz MIG / MAG / TIG

Randstad Polska Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy:

Nr ref.: 26187
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Błonie

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie elementów do spawania
  • spawanie elementów metalowych metodą MIG/MAG/TIG
  • obsługiwanie i konserwacja narzędzi, urządzeń i sprzętu spawalniczego
  • przestrzeganie technologii procesów i doboru parametrów spawania
  • sprawdzanie jakości wykonanych prac spawalniczych na podstawie wyglądu oraz na podstawie pomiarów
  • czytanie rysunków technicznych

Oczekiwania:
  • uprawnienia spawalnicze MIG/MAG/TIG
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunku technicznego)
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • doświadczenie spawalnicze

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)