Spawacz MIG, MAG, TIG nr ref. 3/COV/2014

Pran Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, poszukujemy doświadczonych kandydatów a stanowisko

Opis stanowiska pracy:
• Spawanie różnych konstrukcji wykonanych ze stali nierdzewnej
• Spawanie rur
• Wykonywanie konstrukcji wykorzystywanych w przemyśle stoczniowym oraz offshore

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe jako spawacz MIG, MAG TIG
• Ważne uprawnienia spawalnicze MIG, MAG, TIG
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, izometrycznego
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na terenie Holandii
• Prace na okres minimum 6-7 miesięcy
• Wynagrodzenie: 425 € netto / 40 h
• Zakwaterowanie za darmo

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne