Spawacz mig/mag, projekt na min. 9 tygodni, 13,47€brutto, BEZ JĘZYKA, GRATIS PRZEJAZD DO HOLANDII

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, Nieuwerkerk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Axell Holandia jest firmą pośrednictwa pracy z międzynarodowymi doświadczeniami, należącą do holenderskiej grupy Carpenter Europe [nr certyfikatu 4106], skutecznie działającą od 1999 roku. W swoich działaniach opieramy się na wieloletnich doświadczeniach międzynarodowych oraz o wypracowane i sprawdzone metody działania w Polsce.

Dzięki dobrej, ugruntowanej pozycji firmy Axell na rynku pracy w Holandii, możemy naszym pracownikom z Polski zaoferować stałą pracę w renomowanych firmach holenderskich z którymi współpracujemy od lat. Proponujemy pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wyłącznie w firmach odznaczających się bardzo pozytywnym nastawieniem kierownictwa tych firm, do pracowników z Polski.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta w Holandii doświadczonych spawaczy mig/mag do pracy projektowej na okres min. 9 tygodni
Barierki energochonne, montowane na austrostradach. Długości elementów ok 6m.

Projekt realizowany dla firmy Kanadyjskiej

Uprawnienia spawalnicze nie są wymagane
j. obcy NIE JEST WYMAGANY

Spawanie pachwinowe, seryjne, kontrukcje stalowe
Praca z rysunkiem

Stawka: do 13,47€brutto

2 zmianowy system pracy: I - 7:00, II - 15:00

Lokacja mieszkaniowa w Eindhoven tj ok 100km w jedną stronę.

Axell oferuje:

* Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
wydechowych, układów paliwowych samochodów osobowych.
* Możliwość długotrwałej współpracy
* Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
* Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
* Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
* Darmowy transport do pracy
* Opiekę polskich koordynatorów
* Tygodniowy system wynagrodzeń
* Po przepracowanym tygodniu możliwość otrzymania zaliczki
* Po 4 przepracowanych tygodniach BONUS
* GRATIS PRZEJAZD DO HOLANDII Z POLSKI

* informacje dot. BONUSÓW udzielają konsultantkI

Wymagania

* j.obcy - mile widziany
*minimum 3 lata doświadczenia na w.w stanowisku
*doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym
*samodzielność
*prawo jazdy kategorii B - mile widziane
*dyspozycyjność i gotowość do wyjazdu z dnia na dzień

Przesyłając cv prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne