W&F Detacheringen
W&F Detacheringen W&F Detacheringen W&F Detacheringen
W&F - międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy- jest zespołem profesjonalistów z dwunastoletnim doświadczeniem, który doskonale zna potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych klientów, ponieważ zależy nam na jakości oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem jest właściwe łączenie kandydatów w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii. Firma współpracuje z ludźmi z Europy Wschodniej, głównie polskiego pochodzenia.

Spawacz MIG MAG / Monter

Miejsce pracy: Holandia / Eindhoven

Nasz klient oferuje szeroką gamę produktów z branży metalurgicznej tj:

  • ramy i blachy do budowy maszyn
  • konstrukcja wewnętrzna: tapicerka ze stali nierdzewnej, schody
  • cleanroomy: meble, barierki, ramy okienne
  • konstrukcje: części pojazdów, specjalistyczne narzędzia, środki transportu.
  • produkcja seryjna: części samochodowe, blachy, spawanie

Obowiązki:

Spawanie oraz montaż detali maszyn i urządzeń metodą MIG /MAG, grubość materiału od 1,5 – 5mm, praca na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie spawacz MIG MAG,
  • doświadczenie w wykonywaniu rożnego rodzaju pracach ślusarskich,
  • certyfikaty spawalnicze 135/136,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO,
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,
  • dobre warunki mieszkaniowe,
  • transport z miejsca zakwaterowania do pracy,
  • czterotygodniowy okres wynagrodzeniowy,
  • możliwość pobrania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę polskojęzycznych konsultantów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy