Spawacz MIG/MAG (CO2)

Timing Sp. z o.o.

Hengelo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jako spawacz będziesz uczestniczyć w budowaniu największych konstrukcji stalowych z całego świata. Staniesz się częścią międzynarodowego zespołu, który każdego dnia pracuje na wspólny cel. Pracodawca stawia na zaangażowanie i lojalność swoich pracowników, inwestuje w nich poprzez różnorodne szkolenia. Dlatego też zależy nam na osobach zainteresowanych stałą długoletnią współpracą, dla których ważny jest rozwój osobisty.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- spawanie grubych elementów konstrukcyjnych (dźwigów),
- szlifowanie,
- przestrzeganie przepisów BHP.

Zapewniamy:
- wynagrodzenie 12 € netto! za godzinę,
- darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych,
- zwrot kosztów dojazdów do pracy,
- płatne ubezpieczenie oraz opiekę na miejscu.

Oferta z:
Hengelo, Holandia

Rodzaj pracy:
Praca stała

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację:

Jeśli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, zarejestruj się a my zadzwonimy i przedstawimy Ci Inne możliwości.
Polub nasz profil na Facebooku i poznaj nas bliżej!
FB/sherpaforcepolska

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470
Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Wymagania

Oczekujemy:
- czytania rysunków WPS,
- dobrej znajomości języka angielskiego,
- certyfikatu spawalniczego,
- VCA (możliwość wyrobienia na miejscu),
- minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
- własnej maski spawalniczej z nawiewem oraz samochodu do dojazdu do pracy.

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji