SPAWACZ MIG-MAG 135

Agencja Multijob

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o, agencja doradztwa personalnego wspiera partnerów biznesowych w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska wysokiego i średniego szczebla oraz stanowiska robotnicze zarówno w Polsce, jak i za granicą. cert KRAZ 12048.

Jako agencja doradztwa personalnego dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko SPAWACZA MIG-MAG 135

wymagania:

  • znajomość j. niemieckiego ,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych

mile widziane:

  • własny samochód,
  • doświadczenie w BRD

oferujemy:

  • stawkę od 12,50 €/h brutto,
  • dodtaki w formie diety oraz za zmiany nocne,
  • pracę w stabilnym zespole ,
  • możliwość rozwoju w prestiżowej firmie,

Prezentacja firmy

Agencja MULTIJOB działa na rynku agencji zatrudnienia od 2005 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne