Spawacz Mig/Mag 135/136 / Welder

REM-POL Resources

Norwegia, zagranica

REM-POL Resources REM-POL Resources REM-POL Resources REM-POL Resources REM-POL Resources REM-POL Resources
Firma REM-POL Resources powstala na poczatku roku 2006. Początkowy okres działalności firmy to nawiązywanie kontaktów oraz działalność pod kątem poszukiwania miejsc pracy dla polskich marynarzy i oficerów na norweskich statkach specjalistycznych. Dnia 22 marca 2006 r. firma REM-POL Resources uzyskała certyfikat wstępny jako agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich. Rem-Pol Resources to pełen profesjonalizm i pewność, że każda praca zostanie wykonana rzetelnie, na czas, i zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa.
Obecnie szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Norwegia

Obecnie prowadzimy rekrutacje na Stanowisko:

Miejsce pracy: Norwegia, stocznia Kleven Verft AS, miejscowość Ulsteinvik, okręg More og Romsdal.

Opis stanowiska:

  • Spawanie na podkładkę ceramiczną (mb), styki, wręgi, poszycie statku....
  • Spoiny BW, FW pod RT, US,
  • Materiały: blacha, aluminium, stal nierdzewna.

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 3 lata (mile widziane doświadczenie nabyte w Norwegii),
  • Aktualne Certyfikaty Spawalnicze 135/136,
  • Praktyczne umiejętności spawalnicze,
  • Umiejętność czytania WPS,
  • Uprawnienia Hot Work - mile widziane,
  • Znajomość języka angielskiego – nie wymagana, lecz mile widziana.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na umowie norweskiej (składki społeczne, emerytalne oraz podatek odprowadzany w Norwegii),
  • Pracę w systemie rotacyjnym (4tyg.w pracy, 2tyg.w domu);
  • Norma czasu pracy: 54h/tygodniowo,
  • Stawka adekwatna do umiejętności,
  • Feriepenger 10,2%
  • Opiekę polskiego Area Managera w Norwegii;
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności;
  • Ubranie robocze oraz niezbędne narzędzia,
  • Zakwaterowanie płatne 120-160nok/dzień (wszystkie pokoje 1os. z dostępem do kuchni i łazienki),
  • Wyżywienie oraz transport z/do Norwegii po stronie pracownika;
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia (NW)
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.