Spawacz MAG135, monter-ślusarz - okolice Metz

EuropaJOB Sp. z o.o.

Kraków, 31-515, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Spawacz MAG135, Monter / ślusarz, Francja – okolice Metz

Dla naszego klienta na terenie Francji prowadzimy rekrutacje na stanowisko spawacza MIG-MAG, oraz monterów.
Praca w zakładzie produkującym betoniarki. Prace ślusarskie, montaż na podstawie rysunku technicznego, spawanie elementów metodami MIG-MAG

Wymagania

- co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako monter/spawacz w metodzie MIG/MAG
- umiejętność spawania w metodzie MIG/MAG
- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
- dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego
- umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich
- mile widziana możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki
- zwrot kosztów za przejazd Polska – Francja
- zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca
zakwaterowania do miejsca pracy
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
- nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej (duża liczba nadgodzin – praca do 48h tydzień)

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy