In Temporis Polska Sp. z o.o.

Spawacz Mag

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Germersheim

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Inżynieria

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy działającej w obszarze obróbki i montażu elementów stalowych oraz usług spawalniczych poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Spawacz Mag

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie konstrukcji stalowych oraz elementów ze stali (także wielkogabarytowych, tj. maszyny pomiarowe, prasy hydrauliczne, konstrukcje pod lawety, urządzenia wentylacyjne dla przemysłu lotniczego itp. ) przy użyciu metody Mag;

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Możliwość zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy;
- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem.

Wymagania:
- Doświadczenie w spawaniu przy użyciu metody Mag;
- Aktualne uprawnienia spawalnicze (Mag);
- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
- Doświadczenie w pracy przy konstrukcjach stalowych;
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.