Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150.

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Spawacz MAG

Miejsce pracy: Byków

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie materiałów do spawania,
  • Spawanie metodą MAG,
  • Spawanie stali czarnej, stali nierdzewnej, aluminium,
  • Praca z dokumentacją techniczną,
  • Wykonywanie prostych prac ślusarskich,
  • Przygotowywanie elementów spawalniczych do pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość spawania metodą MAG,
  • Aktualny certyfikat spawalniczy – mile widziane,
  • Umiejętności ślusarskie oraz monterskie,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Dokładność i sumienność,
  • Pracowitość,
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy „od zaraz”.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 16 zł/h brutto,
  • Praca trzyzmianowa ( 6-14, 14-22, 22-6),
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bardzo dobra atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.