Opis stanowiska pracy

HELGESEN jest amerykańską firmą produkującą zbiorniki hydrauliczne dla największych i najbardziej znanych producentów maszyn i urządzeń na świecie, takich jak: CAT, JCB, Volvo, JLG, HAMM, CNH czy John Deere.

Jeśli szukasz pracy w stabilnej, rozwijającej się organizacji dbającej o swoich Pracowników, chcesz poszerzyć swoje umiejętności oraz zdobyć doświadczenie w firmie o najwyższych standardach - DOŁĄCZ DO NAS !

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem, pozyskiwaniem nowych Klientów, rynków oraz projektów, poszukujemy współpracowników do naszego Zespołu na stanowiska:

Spawacze MAG

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • stanowiskowe spawanie zbiorników z blachy o grubości 3-8mm
  • spawanie zbiorników na podstawie rysunku technicznego oraz instrukcji wizualnej
  • mechaniczne oczyszczanie powierzchni zbiornika zgodnie z wymaganiami klienta

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze MAG 135
  • Praktyczna umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w Zespole
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Przyjazny program wdrażania nowych Pracowników
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Możliwość doskonalenia - dla mniej doświadczonych Spawaczy
  • Ciągłe szkolenia oraz podnoszenie kwalifikacji
  • Stawkę adekwatną do umiejętności Pracownika
  • System premii i atrakcyjne bonusy
  • Prywatną opiekę medyczną – LUX MED
  • Kartę Multi Sport
  • Ubezpieczenie grupowe.

Prezentacja firmy

Międzynarodowa firma HELGESEN Sp. z o.o. produkująca zbiorniki hy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie