Opis stanowiska pracy

Od ponad 20 lat współpracujemy z niemieckimi przedsiębiorstwami w zakresie rekrutacji profesjonalistów do prac spawalniczych i ślusarskich.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko spawacz MAG 135 do prac warsztatowych w okolicach miasta Bremen. Do obowiązków pracownika będzie należeć spawanie konstrukcji stalowych zaprojektowanych dla branży rolniczej, min: silosów zbożowych, podajników pasz, zsypów.

Oczekiwania:
-umiejętność spawania w metodzie MAG 135 (spoiny doczołowe i pachwiny)
-aktualny certyfikat spawalniczy w metodzie MAG 135
-rzetelność i fachowość w wykonywaniu prac spawalniczych

Oferujemy:
-wynagrodzenie godzinowe w przedziale 10,00€ - 11,00€ netto
-polska umowa na cały etat (składki na ZUS odprowadzane od średniej krajowej)
-możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
-zapewnione i opłacone w pełni wyposażone mieszkanie (pokoje max. 2 osobowe)
-częściowy zwrot kosztów dojazdów na kontrakcie (dla posiadających auto)
-komplet odzieży roboczej
-możliwość elastycznych zjazdów do Polski (np. system 5/1)
-opiekę polskojęzycznego koordynatora
-opcję płatnego pakietu dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego

Prosimy o załączenie w CV klauzuli następujące treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Od 20 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu specjalistów z branży techni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji