Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • spawanie metodą MAG lub TIG
  • spawanie elementów konstrukcji maszyn, wyposażenia i instalacji do branży samochodowej, kolejowej oraz spożywczej
  • wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej,
  • obróbka ślusarska.
  • Prostowanie konstrukcji po spawaniu

Wymagania:

  • umiejętność spawania metodą MAG lub TIG
  • udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku min. 2 lata,
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętnośd pracy samodzielnej i w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • sumienność, dokładność, precyzja,
  • sprawność fizyczna i manualna,
  • obsługa urządzeo spawalniczych
  • kreatywność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwośd doskonalenia zawodowego,
  • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

Prezentacja firmy

Producent komponentów do maszyn i pojazdów, maszyn i urządzeń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne