Spawacz MAG - Niemcy (11.83 € brutto -18.00 € brutto)

Piening Personal

Niemcy, zagranica

Od: Piening Personal
Miejsce pracy: Niemcy

Miejsce pracy: całe Niemcy

Stosunek pracy: stałe zatrudnienie

Czas trwania umowy: nieokreślony

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Piening Montage szuka Ciebie jako doświadczonego Spawacza MAG do wykonywania wykwalifikowanych prac elektrycznych w Niemczech.

Chcesz pracować w Niemczech jako Spawacz MAG, ale nadal mieszkać w Polsce?

Masz doświadczenie zawodowe jako Spawacz MAG?

Oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku?

Skontaktuj się z nami!

Ubrania robocze i profesjonalne narzędzia do pracy jako Spawacza MAG otrzymasz za darmo. Organizujemy Twoje zakwaterowanie a Twój osobisty partner kontaktowy wesprze Cie we wszystkich sprawach organizacyjnych.

Twoje obowiązki:

  • Spawanie różnych konstrukcji stalowych
  • Spawanie części pojazdów użytkowych (np. ciężarówki, pojazdy szynowe, maszyny budowlane itp.)
  • Spawanie elementów do statków
  • Spawanie części maszyn (np. przenośniki, dźwigi itp.)

Nasze wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie jako Spawacz MAG
  • Min. 2 letnie doświadczenie jako Spawacz MAG
  • Mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicze MAG
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Jeśli nie znasz języka niemieckiego, oferujemy 4 tygodniowe bezpłatne kursy językowe w Polsce. Po ukończeniu kursu gwarantujemy Ci zatrudnienie w naszej firmie!
  • Prawo jazdy i samochód - mile widziane
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Niezawodność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w naszej firmie, na niemieckiej umowie o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 11.83 EUR brutto/h
  • Dieta w wysokości 40 EUR - za dzień pracujący
  • Dodatek do nadgodzin + 25%
  • Przejmujemy wszystkie kwestie organizacyjne dla Ciebie
  • Bezpłatne ubranie robocze i profesjonalna skrzynka narzędziowa
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym oraz w Twoich możliwościach zarobkowych, poprzez to możliwa jest stawka godzinowa do 18,00 EUR
  • Możliwość dalszego rozwoju (np. kursy języka niemieckiego)
  • Organizacja ubezpieczenia zdrowotnego, zgłoszenie do urzędu skarbowego
  • Organizacja Kindergeld itp.

Szukasz stałej pracy w Niemczech ?

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając APLIKUJ

Zaufało nam już ponad 400 pracowników z Polski!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Kontakt:

Piening GmbH
Carl-Bertelsmann-Straße 203
33335 Gütersloh

Adam Fronczek
POL - Tel. 0048 507 223 992

Adam Krolak
Tel. 0048 799 030 680

Olga Rakowiecka
Tel. 0048 507 596 304

Anne Bernat