SPAWACZ MAG/MIG/TIG

ImpactJob

Niemcy, zagranica

ImpactJob
ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie
(KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia
pracy w Niemczech i Austrii.
Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie powierzchni do spawania
  • Spawanie elementów i konstrukcji stalowych różnymi metodami spawania
  • Spawanie różnych blach
  • Spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej
  • Prace z rysunkiem technicznym
  • Spawanie czarnej stali
  • Spawanie rur

WYMAGANIA:

  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie spawacza (warunek konieczny)
  • PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • AKTUALNY certyfikat spawalniczy na przynajmniej jedną z metod: MAG/MIG/WIG
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanych niemieckich zakładach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11-14 euro brutto/godzina + 25-45 euro netto diety/przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
ImpactJob

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy