Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Spawanie maszyn, narzędzi i urządzeń rolniczych z czarnej stali. Miejsce pracy w mieście – Lwówek, 70 km od Poznania.
  • Metoda spawania 135 (MAG)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Certyfikat TUV.

Oferujemy:

  • Czas pracy: 8 godzin dziennie. Praca w soboty jest jak poza norma, płaci więcej.
  • Wynagrodzenie - 17,2 zł brutto/godz. - 13,5 zł netto - 8 godzin pracy. Nadgodziny + Soboty 34,2 zł brutto - 27 zł/godz. netto.
  • Premia 1080 zł brutto - 750 zł netto.
  • Jeżeli sumować, to średnie wynagrodzenie około 21 zł netto.
  • Darmowe zakwaterowanie. Dom z kuchnią, prysznicem, ogrzewaniem, gazem. W odległości 10 minut pieszo od pracy. Sprzątaczka sprząta mieszkanie raz w tygodniu.
  • Umowę o pracę, wynagrodzenie na konto bankowe.
  • Pierwsze dwa dni dajemy się przyzwyczaić do urządzenia. Praca bez stresu psychicznego.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy WORKSOL działa w branży międzynarodowego i krajoweg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji