Spawacz MAG - Chemnitz - przy granicy z Polską

BestHill Work

Niemcy, Chemnitz, zagranica

Opis stanowiska pracy

BestHill Work to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434.Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Spawacz MIG/MAG

Opis stanowiska:

  • spawanie stali nierdzewnej

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego min stopień podstawowy
  • mile widziane aktualne certyfikaty (nie wymagane)
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • umiejętność pracy w grupie
  • sumienne i profesjonalne wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 11 - 12 €/h brutto + 40€ dieta za każdy przepracowany dzień
  • umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • organizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • możliwość pracy w nadgodzinach

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

BestHill Work to prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy agen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna