Spawacz MAG 135 - Wrocław

Workingo Sp. z o.o.

50-079 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Workingo Sp. z o.o. poszukuje spawaczy metody MAG 135 do pracy na terenie Wrocławia.

Oferujemy:

•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•kodeksowo płatne nadgodziny i dodatki

Stawka za godz. pracy: 20 zł na rękę (netto)

Zakres obowiązków:

– Spawanie blach grubości 1,5 do 4 mm

Wymagania

  • Wymagany jest certyfikat spawalniczy MAG 135 (FW lub BW)

  • doświadczenie min 1 rok.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel. 501 346 642 oraz wysłanie drogą mailową CV zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz jej kontrahentów dla których prowadzona jest rekrutacja, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Prezentacja firmy

WORKINGO jest polską certyfikowaną agencją pracy specjalizującą się w us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 600PLN - 4 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji