Spawacz MAG 135 (ponadpodstawowe uprawnienia)

Moltton

Chorzów, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie prac spawalniczych w oparciu o rysunek techniczny,

• Spawanie konstrukcji stalowych.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• Aktualne uprawnienia ponadpodstawowe MAG 135 (spoiny czołowe) na grupę materiałową 2 lub 8,

• Umiejętność organizowania własnego czasu pracy,

• Rzetelność, sumienność, dokładność.

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,

• Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę (nawiązywana bezpośrednio z pracodawcą),

• Możliwość nadgodzin,

• Pakiet socjalny

• Pracę zmianową.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton