Spawacz konstrukcji metalowych w Belgii - 15 EUR/h

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Hechtel-Eksel, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Hechtel-Eksel

OBOWIĄZKI

  • spawanie krat pomostowych, podestów oraz kojców dla trzody chlewnej
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

WYMAGANIA

  • umiejętność spawania metodami MIG/MAG
  • doświadczenie przy spawaniu
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • mile widziana możliwość wyjazdu samochodem

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15 euro brutto za godzinę
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • benefity w postaci: karty paliwowej, trzynastej pensji, pakietu prywatnej opieki medycznej dla pracownika i rodziny

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Alicja Zabłocka
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 504 862 601

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.