Spawacz instalacji wod-kan i CO - Esslingen

Dako Job Center

Niemcy, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma Dako Job Center z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy

Agencja pracy tymczasowej DAKO JOB CENTER prowadzona przez spółki z grupy firm DAKO funkcjonujące w Gliwicach, od ponad 20 lat oferuje pełny zakres usług w ramach nowoczesnej rekrutacji i zarządzania personelem w oparciu o leasing pracowniczy na terenie Niemiec.

Aktualnie poszukujemy spawaczy do pracy w miejscowości 73733 Esslingen

Zakres obowiązków:
- spawanie instalacji wodno kanalizacyjnych i CO

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie 10 euro netto ,
- ubezpieczenie zdrowotne,
- zagwarantowane zakwaterowanie,
- opiekę polskiego koordynatora,

Szczegóły pod numerem telefonu: 600 009 659

Wymagania:

- chęć do wyjazdu i pracy,

- dyspozycyjność,

- mile widziany własny samochód i prawo jazdy kat. B (zwracamy koszty dojazdów do pracy),

- uprawnienia spawacza (umiejętność spawania z rysunku technicznego).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.