Spawacz FCAW / 136 nr ref. F/1/2014

Pran Sp. z o.o.

Holandia, Ossendrecht, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:
• Spawanie instalacji rurarskich metoda FCAW / 135, w pozycji G5 przy użyciu manipulatora

Wymagania:
• Ważne uprawnienia spawalnicze na metodę 136 / FCAW
• Certyfikat VCA
• Doświadczenie zawodowe przy spawaniu rur
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego
• Prawo jazdy kat. B, własny samochód
• Doświadczenie w spawaniu przy użyciu manipulatora

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na terenie Holandii
• Zakwaterowanie i ubezpieczenie za darmo
• Kontrakt na długi okres czasu

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne