Spawacz EN 287-1, 135 z uprawnieniami

Job Agency NVJ-EU s.r.o.

Czechy (Ceska Lipa), zagranica

Job Agency NVJ-EU s.r.o. Job Agency NVJ-EU s.r.o. Job Agency NVJ-EU s.r.o. Job Agency NVJ-EU s.r.o.

Lokalizacja: Česká Lípa

Opis stanowiska pracy:

  • Spawanie metalu, modyfikacja i zespolenie części do całości, połączenie szwowe oraz przygotowanie do spawania.
  • Produkcja spawalniczych komponentów do regionalnych oraz miejskich pociągów, tramwajów i metra.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie powiązane z maszynowym przemysłem (ślusarz maszynowy, ślusarz )
  • Praktyka w przemyśle spawalniczym min. 5 lat
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Zaplecze w stabilnej agencji
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Zapewnione składki socjalne i zdrowotne ubezpiecznie
  • Wynagrodzenie: 160,- Kč, ( „na rękę“ ok. 24,00 zł/h)
  • Czas pracy 8 - 12 godzinowe zmiany
  • Dodatek za nocną zmianę 10.- Kč ( ok. 1,5 zł/h)
  • zakwaterowanie za darmo

Miejsce pracy: Czechy (Ceska Lipa)
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Kontakt w godz. 9:00-16:00 tel. +420 607 011 795