Dla swojego Klienta, cenionej na świecie firmy produkcyjnej, poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

spawacz dozorowy

Nr ref.: 30955
Praca stała
Lokalizacja: Olsztyn

Zakres obowiązków:
  • czytanie rysunków wykonawczych konstrukcji spawanych
  • przygotowanie powierzchni do spawania przez czyszczenie i ukosowanie krawędzi
  • samodzielne organizowanie roboczego stanowiska do spawania
  • sprawdzenie jakości wykonywanych prac spawalniczych na podstawie wyglądu zewnętrznego oraz na podstawie pomiarów za pomocą przyrządów i narzędzi do kontroli złącz
  • określenie wad spawania i przyczyn ich powstania
  • wykonanie złącz wg instrukcji spawania i/lub planu spawania
  • wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z uprawnieniami
  • praca zgodnie zasadami bezpieczeństwa

Oczekiwania:
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. zawodowe
  • uprawnienia spawacza dozorowego w dowolnej metodzie
  • umiejętność budowania średnic z rysunku technicznego
  • dobra organizacja, rzetelność, dokładność
  • umiejętność pracy w grupie

Oferta:
  • praca w cenionej na świecie firmie produkcyjnej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • praca w systemie zmianowym
  • możliwość otrzymania premii uznaniowych
  • udział w szkoleniach doskonalących

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)