Opis stanowiska pracy

Opis pracy:

Poszukujemy osób z doświadczeniem spawaniu materiałów aluminiowych metodą 131 MIG;

Jest to praca w firmie specjalizującej się w produkcji systemów transportu i przechowywania, głównie paliwowych zbiorników ciśnieniowych, o grubości ścianki 4-6mm.

Oferujemy:

W zamian za doświadczenie i zaangażowanie w pracę oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę, ze stawką godzinową 15 eur / godz + dodatki fińskie związane z pracą w przemyśle

- pracę od zaraz

- możliwość nadgodzin rozliczanych w formie banku godzin

- zatrudnienie na okres min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Barona pomaga w wyszukaniu i wynajęciu zakwaterowania, cena za pokój wynosi 250-300 eur/miesiąc/osobę, są to zawsze mieszkania w pełni wyposażone oraz umeblowane.

Wymagania

Interesują nas Kandydaci posiadający minimum 2 letnie doświadczenie w spawaniu aluminium komunikatywnie posługujący się j. angielskim.

Nie wymagamy posiadania certyfikatów spawalniczych ponieważ w Finlandii testujemy pracowników w miejscu pracy.

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy