ManpowerGroup
Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Spawacz aluminium

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zadania:

Spawanie zgodnie ze specyfikacją i rysunkami technicznymi,
Wykonywanie wysokojakościowych spoin,
Przygotowanie maszyn - przezbrajanie i ustawianie parametrów konfiguracyjnych,
Kontrola i utrzymanie maszyn w celu zapewnienia sprawności technicznej, jak również naprawa drobnych usterek,
Ścisła współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą,
Przestrzeganie terminów, w celu zaspokojenia potrzeb klientów,
Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, jak również na powierzonych narzędziach i maszynach.

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe połączone z doświadczeniem w spawaniu aluminium;
Ważne certyfikaty spawalnicze wg 9606-2, proces 131, złącza BW i FW, spawanie aluminium,
Kilkuletnie doświadczenia w spawaniu aluminium metodą 131, BW, FW, 3-10 mm,
Umiejętność czytania rysunków technicznych,
Umiejętność wprowadzania danych do systemu komputerowego,
Dodatkową zaletą będzie umiejętność obsługiwania z poziomu roboczego suwnic, żurawi oraz uprawnienia na wózek widłowy,
Mile widziana znajomość SAP.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę w nowoczesnej i firmie o skandynawskich tradycjach,
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
Bogaty system premiowy,
Prywatna opiekę medyczną,
Kartę Multisport.

MIEJSCE PRACY: BIELANY WROCŁAWSKIE

Agencja zatrudnienia nr 412

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.