Spawacz aluminium (jachty) - w praca w Holandii

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Warszawa, 02-797, zagranica

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa, 02-797

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria

Zadania:

  • Spawanie materiału aluminiowego przy budowie jachtów
  • Przygotowanie materiału do spawania
  • Ustawianie parametrów spawania w zależności od materiału i zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Sprawdzanie przygotowanych spoin spawalniczych

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu jachtów
  • Ważny certyfikat spawania aluminium (131, 141)
  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód
  • Posiadanie VCA będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Kontrakt na dłuższy okres
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Darmowe zakwaterowanie