In Temporis Polska Sp. z o.o.

Spawacz 141, grupa 8

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lyon

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 4

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Inne

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży przemysłowej pilnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Spawacz 141, gr. 8

Zakres obowiązków:

- Spawanie rurociągów/rur stalowych oraz ze stali nierdzewnej o średnicy 15 do 200 i grubości 2 do 5 mm metodą Tig;

- Spawanie we wszystkich pozycjach;

- Spoiny podlegają badaniom RT.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową + dietę;

- Częściowy zwrot kosztów przejazdu na kontrakt;

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem

Wymagania:

- Doświadczenie na analogicznym stanowisku min. 3 lata;

- Aktualny certyfikat 141, gr. 8 (warunek konieczny);

- Doświadczenie w zakresie spawania rur ze stali nierdzewnej;

- Biegła znajomość rysunku technicznego;

- Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.