Opis stanowiska pracy

W związku z projektem na terenie Rumunii, Langset International Ltd aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko: Spawacz 136/138.

Lokalizacja pracy: Rumunia

Pewna praca od zaraz w rotacji 4/2.

Do obowiązków osób zatrudnionych na stanowisku należeć będzie m.in. spawanie elementów sekcji / bloków /superbloków zgodnie z wytycznymi zawartymi w dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

- Praca w systemie rotacyjnym ''4 tygodnie na 2 tygodnie''
- Stawkę godzinowa w zależności od 16 do 18.50 Euro/Godz.
- Zakwaterowanie
- Transport na terenie Rumunii (z/do lotniska)
- Wyżywienie we własnym zakresie, po stronie pracownika,
- Pracownik pokrywa koszt przelotów do kwoty 200 Euro w jedna stronę.

Wymagania

-Doświadczenie w branży stoczniowej
- Aktualny certyfikat spawalniczy 136/138 wydany przez jedna z towarzystw Veritas, Lloyds, PRS, lub DNV,
- Aktualne zaświadczenie lekarskie o zdolności do pracy
- Gotowość do wyjazdu i szybkiego podjęcia pracy od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Lansget International Ltd świadczy wysokiej jakości usługi dla branży st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis