Spawacz 136/138 - konstrukcje stalowe

Timing Sp. z o.o.

Hengelo, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zapierające dech w piersiach konstrukcje stalowych mostów robią chyba wrażenie na każdym kto miał okazje je oglądać. Ty nie musisz stać i się przyglądać. Zostań osobą która dołoży cegiełkę do budowy tych kolosów!

#TwojaPracaMaZnaczenie

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
-spawanie dużych konstrukcji stalowych i dźwigowych,
- przygotowanie stanowiska pracy,
- przestrzeganie przepisów BHP

Zapewniamy:
- wynagrodzenie od 13€ netto za godzinę,
- darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych,
- zwrot kosztów dojazdów do pracy,
- płatne ubezpieczenie oraz opiekę na miejscu,
- pracę dwuzmianową w hali lub na statku.

Wymagania

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- podstawowej znajomości języka angielskiego,
- umiejętności czytania rysunków WPS,
- własnej maski spawalniczej z nawiewem,
- ważny certyfikat spawalniczy 136/138 z podbitym certyfikatem normy ISO

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Zgłoszenia zawierające dane osobowe prosimy wysyłać z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy