Baltix.se sp. z o.o.

SPAWACZ 135

Od: Baltix.se sp. z o.o. Miejsce pracy: Szwecja

Nr ref: S/2018

Obowiązki:

  • Praca w firmach produkcyjnych
  • Spawanie części maszyn i urządzeń, zbiorników
  • Kontrola jakości wykonanych prac

Wymagania:

  • Spawanie metodą 135 - min 2 lata doświadczenia
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
  • Dodatkową prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
  • Odzież roboczą
  • Długofalową pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
  • Program „Premia za polecenie”
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
Prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy