Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko

spawacz 135

Nr ref.: 34662
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kielce

Zakres obowiązków:
  • spawanie elementów metodą 135 lub 136
  • spawanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
  • wstępna kontrola jakości

Oczekiwania:
  • wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne
  • uprawnienia spawalnicze 135 lub 136
  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza
  • dyspozycyjność - praca na 3 zmiany
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych bezprzewodowo i żurawi stacjonarnych

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)