Spawacz 135/ prowadzący/ brygada

All Metal Technics Sp. z o.o.

Lippstadt, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma All Metal Technics Sp. z o.o. poszukuje grupy 4 Spawaczy na kontrakt do Niemiec.Prowadzacy oraz 3 pracowników.

Praca w miejscowości Lippstadt.

Spawanie metoda 135 łyżek do mini-koparek i koparko-ladowarek. Blacha 15-45 mm, spoiny nie są sprawdzane.

Od prowadzącego oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego aby swobodnie się porozumieć z prowadzącymi klienta. Znajomość rysunku technicznego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku jest niezbędne.

Od reszty osób znajomość języka obcego nie jest wymagana, liczy się doświadczenie w spawaniu metoda MAG.

Kontrakt na min. rok czasu.

Darmowe zakwaterowanie oraz przejazd Polska-Niemcy, Niemcy- Polska.

Polska umowa o pracę. Stawka dla prowadzącego 12 euro netto/h, spawacze 10 euro netto/h.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego CV na adres email.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy sie tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

Prowadzący:

- kilkuletnie doświadczenie.
-Dobra znajomość języka niemieckiego.Warunek konieczny.
- aktualny certyfikat 135 mile widziany.
- znajomość rysunku technicznego.

Spawacze:

- mile widziany aktualny certyfikat.

Prezentacja firmy

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług związanych z obróbką met... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. rok
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 400PLN - 7 680PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy