BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Spawacz 135/138 - Dania

Od: BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Skjern, Dania

JobSupply Polska Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią BlueCollar ApS Group z Odense w Danii (certyfikat nr 5437).
Jako część BlueCollar ApS z sukcesami działamy od ponad 11 lat na rynku duńskim.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:

Spawacz 135/138

Praca do podjęcia od 20 lutego. Kontrakt na miesiąc z możliwością przedłużenia.

Zakres obowiązków:
Spawanie konstrukcji kratownicowych ze stali czarnej metodą 135 i 138, średnica rury 35-70mm. Spoiny czołowe i pachwinowe, pozycja naścienna.

Oferujemy:
- wynagrodzenie w kwocie 160 DKK / godz. brutto
- dodatek wakacyjny 12.5% (20 DKK) do każdej przepracowanej godziny
- kontrakt na podstawie duńskiej umowy związkowej
- ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- możliwość nadgodzin
- możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.
- opieka koordynatora
- wypłata wynagrodzenia co 2 tygodnie
- zakwaterowanie (koszty odciągane od wynagrodzenia)

Wymagamy:
- udokumentowanego doświadczenia w pracy spawacza 135/138 - min. 3 lata (świadectwa pracy, umowy, kontrakty, referencje)
- certyfikatu na metody 135/138, spoiny czołowe i pachwinowe, pozycja spawania PC - aktualny, podbijany przez spawalnika co 6 miesięcy - warunek konieczny
- znajomości j. angielskiego
- prawo jazdy kat. B i własne auto - duży atut

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (aktualne CV, certyfikaty).

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
„Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 20.08.1997 r. Dziennik Ustaw nr 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji”.