Opis stanowiska pracy

VPS Henkilöstöpalvelu Ky

VPS Henkilöstöpalvelu jest Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca od 1987 r.

Posiadamy 8 centrów rekrutacyjnych w Finlandii oraz biura w Budapeszcie i Tallinie.

Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne.

Spawacz 135/136

Miejsce pracy: Centralna Finlandia

Zadania:

  • spawanie blach o grubości 3-25 mm, stal czarna
  • spawanie na hali (stacje transformatorowe oraz linie kolejowe)
  • spawanie detali metalowych zgodnie z instrukcja

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego
  • ważne certyfikaty MIG/MAG (złącze doczołowe oraz pachwinowe)
  • doświadczenie na stanowisku spawacz minimum 3 lata

Wymagane dokumenty:

  • kopie certyfikatów spawalniczych dołączyć do podania o pracę
  • można opisać własnymi słowami doświadczenie zawodowe (jakie materiały, grubość, sposób spawania itp.)

Oferujemy:

  • 13,50 € brutto/h + dodatki za prace w systemie 2-zmianownym + dodatki wynikające z obowiązującego układu zbiorowego
  • Pierwsza umowa na 3 miesięcy z możliwością przedłużenia. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Możliwość banku godzin
  • Zakwaterowanie zawsze organizowane przez pracodawce. Zakwaterowanie znajduje się blisko miejsca pracy. Koszt miesięczny wynajmu około 250 euro.
  • Umowa o pracę na fińskich warunkach. Pomoc w załatwianiu formalności związanych z pracą i z pobytem w Finlandii
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

Prezentacja firmy

VPS - Valitsemme Parhaat Sinulle! Wybieramy dla Ciebie Najlepsze! <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne