Kowalski Consulting Sp.z o.o.

Spawacz 135/136 Finlandia

Miejsce pracy: Turku, Finlandia

Zadania

  • Ułożenie elementów na łożu monterskim wg rys. ;
  • Przygotowanie krawędzi detali do spawania;
  • Spawanie elementów prefabrykowanych metodą 135/136 , stal czarna i nierdzewna, grubość 2-8 mm, na hali.

Wymagania

  • Doświadczenie min. 3 lata w spawaniu metodą MIG/MAG;
  • Ważny certyfikat na spawanie metodą 135/136 HL-045 stal czarna i nierdzewna;
  • Zakres grubości od 2 do 8 mm;
  • Obsługa suwnicy;
  • Czytanie rys. technicznego;
  • Obsługa skrawających narzędzi warsztatowych

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Praca wg fińskiej umowy związkowej;
  • Pełne ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne w Finlandii;
  • Praca w systemie rotacyjnym 5-7 tyg. na 2 tyg.;
  • Przewidywane miesięczne wynagrodzenie netto razem z dietą to 2500 – 2800 €;
  • Czas pracy do 60 godz. tyg.;
  • 28 dni płatnego urlopu;
  • Opłacone przeloty,
  • Opłacony transport na miejscu,;
  • Opłacone zakwaterowanie;
  • Wynagrodzenie płatne co dwa tygodnie;
  • Wyżywienie we własnym zakresie;
  • Czas trwania projektu: czas nieokreślony;
  • Start projektu: od zaraz.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj