Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy spawaczy w metodzie 121 (SAW/UP) do spawania rur grubościennych (podstawy morskich wież wiatrowych) w miejscowości Rostock w Niemczech (ok. 230 km od Szczecina)

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
• wynagrodzenie 13,00€ netto / godzinę ( możliwość podwyżki przy 3 kl. podatkowej)
• opłacone, w pełni wyposażone mieszkanie
• możliwość pracy 200 godzin w miesiącu
• pewne zatrudnienie do połowy 2020 roku
• możliwość otrzymania zaliczek po przepracowanym pierwszym tygodniu
• zwrot za przejazdy do pracy w Rostock
• premie za terminowe rozpoczęcie kontraktu
• profesjonalną odzież roboczą
• opiekę Polskiego koordynatora
• możliwość otrzymania świadczeń z Niemiec np. Kindergeld
• zjazdy do Polski w systemie np. 5/1

Wymagania

- doświadczenie w obwodowym i wzdłużnym spawaniu rur grubościennych (do 100mm)
- umiejętność spawania w metodzie 121
- umiejętność samodzielnej pracy

Prezentacja firmy

Od 20 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu specjalistów z branży techni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
11 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji