In Temporis Polska Sp. z o.o.

Spawacz 111

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Normandia (Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Inżynieria

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w obszarze projektowania, produkcji i montażu rur przemysłowych oraz usług spawalniczych poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Spawacz 111

Zakres obowiązków:

-Spawanie łukowe rurociągów ze stali nierdzewnej oraz węglowej ( duże średnice:1 000 mm do 14000 mm, grubość 10 do 20 mm);

- Spawanie we wszystkich Pozycjach;

- Spoiny podlegają badaniom RTG.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową (możliwość negocjacji wynagrodzenia) + dietę;

- Możliwość partycypacji w kosztach przejazdu na kontrakt;

- Nawiązanie długofalowej współpracy (kontrakt na min. 6 miesięcy);

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Wymagania:

- Doświadczenie w spawaniu rur ze stali nierdzewnej oraz węglowej metodą 111;

- Mile widziane aktualne uprawnienia na metodę 111;

- Doświadczenie w spawaniu rur o dużych średnicach

- Znajomość rysunku technicznego;

- Gotowość do wykonania próbek/testów spawalniczych;

- Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia (początek Nowego Roku);

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. 1 osoba w ekipie);

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.