Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ:

Agencja Pośrednictwa pracy NL Jobs Polska poszukuje do pracy na terenie Holandii spawaczy metodą: 111, 135, 136, 141. Pozycje spawania HL-045, 6Gr

Jako certyfikowany spawacz będziesz pracował w przemyśle chemicznym, przy konstrukcjach stalowych, budowie statków oraz na wybrzeżu. Niezbędne będzie posiadanie certyfikatów oraz aktualnych pieczęci.

Wymagania

WYMAGANIA:

- Doświadczenie w spawaniu rur lub płyt w pozycji 6Gr lub HL-045
- Czytanie i interpretowanie specyfikacji i procedur spawalniczych
- Czytanie wykresów i praca z rysunkami technicznymi
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Certyfikat VCA

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania zawarte w tym profilu , wyślij swoją aplikację wraz z listem motywacyjnym w języku polskim i angielskim na adresy mailowe podane w zakładce kontakt.

Prezentacja firmy

NL Jobs jest agencją zatrudnienia aktywną w sektorze rolnym i technic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji