Spanish Speaking - Logistics Internship - Staż w Spedycji Język Hiszpański

Auto Silesia Sp. z o.o.

Katowice, 40-226, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą spedycyjną. Obsługujemy przesyłki do 232 krajów na świecie, współpracujemy z największymi firmami transportowymi i kurierskimi.
Katowice, ul. Bogucicka 7

Obsługa zapytań transportowych, Wyceny przesyłek krajowych i zagranicznych, Zarządzanie zleceniami krajowymi i międzynarodowymi, Obsługa reklamacji, Budowa bazy Klientów oraz utrzymywanie korzystnych relacji biznesowych z Klientami.

Jeżeli lubisz uczyć się nowych rzeczy, jesteś osobą otwartą i komunikatywną, lubisz miłą atmosferę pracy, zapraszamy do wysyłania CV.

We are looking for a person responsible for:
- delivering business results
- cooparation with Spanish couriers
- preaparing quotations and formal offers for transport

Wymagania

- komunikatywność
- dobra organizacja pracy
- biegły stopień języka hiszpańskiego
- uczciwość
- chęć nauki nowych rzeczy

Requirements:
- well time managment skill
- fluent in Spanish
- open-minded
- willing to learn new things

Prezentacja firmy

Firma prowadzi projekty internetowe z zakresu logistyki. Działa n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka