Opis stanowiska pracy

  1. Prowadzenie pełnej dokumentacji związanej z zatrudnieniem określonej grupy pracowników (kartoteki pracowników w programie CDN Optima Kadry Płace Plus, akta osobowe, umowy o pracę, świadectwa pracy itp.);
  2. Prowadzenie ewidencji czasu pracy i nieobecności określonej grupy pracowników;
  3. Naliczanie wynagrodzeń ww. grupy pracowników w programie CDN Optima Kadry Płace Plus;
  4. Kompleksowa obsługa pracowników w zakresie kadrowo-płacowym (zaświadczenia o zatrudnieniu i o dochodach, zaświadczenia do celów emerytalno-rentowych);
  5. Prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, komornicy);
  6. Sporządzanie sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (GUS) oraz raportów i zestawień na cele wewnętrzne firmy;
  7. Współpraca z koordynatorem Działu Kadr i Płac w zakresie obowiązków należących do Działu.

Uwaga:

osoba, która będzie pracować na tym stanowisku, będzie zajmować się sprawami kadrowo-płacowymi pracowników fizycznych zatrudnionych na budowach krajowych (wynagradzanych stawką godzinową); jednak z racji zastępowania innego pracownika Działu Kadr i Płac (podczas jego urlopu lub choroby) będzie musiała się orientować w sprawach kadrowo-płacowych pracowników umysłowych zatrudnionych w kraju i pracowników fizycznych oddelegowanych do pracy w Niemczech

Wymagania

  1. Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy w Dziale Kadr i Płac;
  2. Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych;
  3. Znajomość procesu naliczania wynagrodzeń;
  4. Umiejętność obsługi programu kadrowo-płacowego (atutem będzie znajomość programu CDN Optima Kadry Płace);
  5. Znajomość MS Excel i MS Word;
  6. Znajomość programu Płatnik.
  7. Mile widziana znajomość naliczania wynagrodzeń pracowników oddelegowanych do pracy za granicą.

Kandydatów prosimy o przesłanie wyłącznie CV.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail celem zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Prezentacja firmy

Zakres usług wykonywanych przez Spółkę: <br/> <br/>1) Dostawy i m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
33 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa