Sourcing Office Analyst (Staż)

Fortaco Sp. z o.o

Wrocław, dolnośląskie

Od: Fortaco Sp. z o.o
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Praktyki

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca Analityka

Fortaco jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i jednym z największych w Europie uczestników w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2300 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Przygotowywanie, weryfikacja oraz analiza danych dotyczących obrotu materiałowego oraz efektywności dostawców pochodzących z różnych systemów ERP
  • Poszukiwanie oraz wstępne analizowanie danych finansowych dostawców
  • Zarządzanie wewnętrzną bazą dostawców
  • Wsparcie procesu wycen materiałów produkcyjnych (RFQ) związanych z prowadzonymi projektami
  • Wsparcie Działu Zakupów w realizacji codziennych zadań oraz w procesie planowania
  • Wsparcie administracyjne przy auditach jakościowych dostawców
  • Ścisła współpraca z Business Controllerem jednostki

Oczekujemy:

  • Studenta (warunek konieczny) co najmniej 3. roku studiów
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobrej znajomości Microsoft Office, w szczególności Excel (formuły, tabele przestawne) i Power Point
  • Wysokich zdolności analitycznych
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Samodzielności, inicjatywy oraz zaangażowania

Oferujemy: zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, możliwość osobistego rozwoju przy wsparciu doświadczonych pracowników, zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie w pełnym wymiarze godzin, przyjazną atmosferę pracy.