OTTO Work Force

Sortownik

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Zabrze

Naszym Klientem jest jedna z wiodących firm kurierskich w Europie na rynku przesyłek krajowych i zagranicznych. Obecnie pilnie poszukujemy osób na stanowisko:

Sortownik

Rejon: Zabrze

Nr ref. ID/S/10/2016

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Sortowanie przesyłek kurierskich,

-Przekazywanie przesyłek w kierunku dalszej wysyłki,

-Załadunek i rozładunek towaru,

-Prace magazynowe.

OFERTA:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po dwutygodniowym okresie próbnym

-Posiłek profilaktyczny dla pracowników na każdej zmianie,

-Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

WYMAGANIA:

-Zaangażowanie i pracowitość,
-Umiejętność współpracy w zespole,
-Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
-Dyspozycyjność na w systemie trzy zmianowym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.