Work Service Express.

SORTOWNIK

Miejsce pracy: Niepołomice

OBECNIE DLA NASZEGO KLIENTA DHL PARCEL POSZUKUJEMY OSÓB GOTOWYCH DO PODJĘCIA PRACY NA STANOWISKU

ZAKRES ZADAŃ:

  • rozładunek i załadunek transportów liniowych w Cetrum Sortowania,
  • sortowanie przesylek standardowych i niestandardowych,
  • przekazywanie uszkodzonych przesyłek do Weryfikatora

WYMAGANIA:

  • umiejętności planowania i dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność obsługi skanera,
  • uprawnienia do obsługi i kierowania wózkiem widłowym będą dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • duża samodzielność i odpowiedzialność w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Agencja zatrudnienie- nr certyfikatu 2010

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.