Sortownik - pracownik załadunku i rozładunku

Work Service S.A.

Komorniki, wielkopolskie

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Komorniki

Obowiązki:
• załadunek i rozładunek przesyłek
• skanowanie przesyłek

Wymagania:
• chęci do pracy
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• zaangażowanie

Oferta:
• umowę o pracę w renomowanej firmie kurierskiej w Głuchowie na 3/8 etatu, praca w godz. 5.30- 8.30, wynagrodzenie 18 zł brutto + do 17% premii
• ekwiwalent za pranie i korzystanie z własnej odzieży
• w okresie zimowym bony za każdy dzień pracy
• bogaty pakiet socjalny (multisport, prywatna opieka medyczna, możliwość skorzystania z rabatów u naszych partnerów)

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.