Sortownik Pracownik Magazynu Ostrawa Czechy

POLYCHROMA s.r.o

Ostrawa, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Sortownik Pracownik Magazynu
Miejsce pracy: Ostrawa, Czechy

Obowiązki:
• załadunek i rozładunek przesyłek kurierskich na terenie sortowni,
• skanowanie przesyłek,
• sortowanie przesyłek przy taśmie,
• ogólne prace magazynierskie.

Wymagania:
• sprawność fizyczna,
• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (głównie w nocy),
• chęci do podjęcia długoterminowego zatrudnienia.

Oferujemy:
• pracę stałą lub tymczasową (możliwość dostosowania charakteru pracy do własnych potrzeb)
• stawka godzinowa 14 zł netto !,
• praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• gwarancja wypłaty wynagrodzenia na czas,
• stabilne, długotrwałe zatrudnienie.

Znajomość języka czeskiego nie jest wymagana! Dojazd do Ostrawy we własnym zakresie.

Prezentacja firmy

Firma POLYCHROMA s.r.o. to czeska, dynamicznie rozwijająca się firma, kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka